1
/
of
4
Share
AB7601N Plated Stopper
AB7601N Plated Stopper
A simple one-hole die-cast cord stopper. The hole diameter is approximately 4mm.
| サイズ | 14mm long x 7mm wide, hole diameter: 4mm |
|---|---|
| 素材 | Die-cast, stainless steel |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- メッキについて
- 検針機対応について
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
AB7601N Plated Stopperhttps://appm.jp/en/products/11334_ab7601n
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #feminine #casual |
|---|---|
| Item | #Down quilting #Bottoms |
| Search by material | #metal |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Gold #Antique Gold |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #14mm long x 7mm wide |




BACK TO TOP