1
/
of
3
Share
AB8666N Plated Cord End
AB8666N Plated Cord End
This is a brass loop end that can be bent to secure an alligator clip. It is plated to be compatible with needle detectors and is available in four plating colors.
| サイズ | Length approx. 13 x width approx. 11 mm, compatible tape width 10 mm |
|---|---|
| 素材 | Brass |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
選択してください
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- メッキについて
- 検針機対応について
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
AB8666N Plated Cord Endhttps://appm.jp/en/products/11334_ab8666n
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #feminine #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #metal |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Gold #Antique Gold |
| Search by hole size | #Tape width: 10mm |
| Search by width | #13mm long x 11mm wide |



BACK TO TOP