1
/
of
3
Share
AST1021 Plated Stopper
AST1021 Plated Stopper
A small cord stopper made of die-cast. Available in three plating colors.
| サイズ | 18mm long x 9mm wide, hole diameter: 4mm |
|---|---|
| 素材 | Silicast, diecast |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- メッキについて
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
AST1021 Plated Stopperhttps://appm.jp/en/products/11334_ast1021
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #metal |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Antique Gold |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #18mm long x 9mm wide |



BACK TO TOP