1
/
of
3
Share
AXP5659 Plated Cord End
AXP5659 Plated Cord End
Brass square column-shaped cord end. Tie the cord to secure it. Available in four plating colors.
| サイズ | Length approx. 8 x width approx. 6 mm Hole diameter approx. 2.8 mm |
|---|---|
| 素材 | Brass |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- メッキについて
- 検針機対応について
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
AXP5659 Plated Cord Endhttps://appm.jp/en/products/11334_axp5659
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #feminine #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #metal |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Gold #Antique Gold |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #Length 8mm x width 6mm |



BACK TO TOP