1
/
of
4
Share
CS3017 Poppy Stopper
CS3017 Poppy Stopper
This is a two-hole pig-nose cord stopper made of polyurethane resin. It is available in three colors.
| サイズ | 13mm long x 25mm wide, hole diameter: 3.5mm |
|---|---|
| 素材 | Polyurethane |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- ポリウレタンについて
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
CS3017 Poppy Stopperhttps://appm.jp/en/products/11334_cs3017
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #Polyurethane |
|---|---|
| Search by colour | #White #Black #Transparent (clear) |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #13mm length x 25mm width |




BACK TO TOP