Share
CS3032N Stopper
CS3032N Stopper
This single-hole cord end features a contrast between the die-cast plated color and the nylon material. It is plated with a needle detector and is available in four plating colors. *Sold individually.
| サイズ | Length approx. 23 x width approx. 10 mm Hole diameter approx. 4.8 mm |
|---|---|
| 素材 | Nylon, die-cast, stainless steel |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Manufacturer ordered item
注意事項
- 組み立て、接着、ピン付けなどをご希望の際は、二次加工オプションをご利用ください。
- メッキについて
- ナイロンについて
- 検針機対応について
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #feminine #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #metal |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Gold #Antique Gold |
| Search by hole size | #~5mm |
| Search by width | #23mm long x 10mm wide |



