1
/
of
5
Share
GMS1604U Semi-gloss stopper
GMS1604U Semi-gloss stopper
It was developed with a focus on simple functionality and user-friendly design without using springs. It is 100% compatible with needle detectors and rust problems.
| サイズ | 23mm long x 11mm wide, hole diameter: 5mm long x 7mm wide |
|---|---|
| 素材 | Polyacetal |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- /pages/attentions#FAQ_31" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ポリアセタールについて
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
GMS1604U Semi-gloss stopperhttps://appm.jp/en/products/11334_gms1604u
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #Polyacetal |
|---|---|
| Search by colour | #Black |
| Search by hole size | #~7mm |
| Search by width | #23mm long x 11mm wide |





BACK TO TOP