1
/
of
4
Share
KNR7040 Poppy Earphone Cord Clip
KNR7040 Poppy Earphone Cord Clip
This earphone cord part is made of silicone material and can be attached to a shirt button.
| サイズ | 18mm x 26mm, Cord width: 3mm |
|---|---|
| 素材 | Mirable Silicone |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
KNR7040 Poppy Earphone Cord Cliphttps://appm.jp/en/products/11334_knr7040
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Shirts and blouses |
| Search by material | #Silicone Resin |
|---|---|
| Search by colour | #Black |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #Length 18mm x width 26mm |




BACK TO TOP