1
/
of
4
Share
KNR7100 Poppy Cord End Pig Nose
KNR7100 Poppy Cord End Pig Nose
This is a pig nose two-hole cord stopper made of silicone material. Available in 5 colors. Suitable for cords up to 4.8mm wide.
| サイズ | Approx. 21mm long x 28mm wide, compatible with 4.8mm wide cords |
|---|---|
| 素材 | Mirable Silicone |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
KNR7100 Poppy Cord End Pig Nosehttps://appm.jp/en/products/11334_knr7100
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #Silicone Resin |
|---|---|
| Search by colour | #Black #Transparent (clear) |
| Search by hole size | #~5mm |
| Search by width | #21mm long x 28mm wide |




BACK TO TOP