1
/
of
4
Share
KNR7162 Poppy stopper pig nose
KNR7162 Poppy stopper pig nose
This cord stopper is made of silicone material. It comes in two colors and can hold cords up to 3mm wide. You can fit 5mm of flat tape through the center.
| サイズ | 12mm x 20mm, hole diameter: 3mm, compatible tape width: 5mm |
|---|---|
| 素材 | Mirable Silicone |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
KNR7162 Poppy stopper pig nosehttps://appm.jp/en/products/11334_knr7162
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #Silicone Resin |
|---|---|
| Search by colour | #Black #Transparent (clear) |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #12mm long x 20mm wide |




BACK TO TOP