1
/
of
3
Share
KP9313N Plated Cord End
KP9313N Plated Cord End
This is a cord end made of ABS resin. It is plated to be compatible with needle detectors. Four plating colors are available.
C/AG is a discontinued color.
| サイズ | Approx. 16mm long x 8mm wide, compatible with cord widths up to 3mm |
|---|---|
| 素材 | ABS resin |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- ABS樹脂について
- 検針機対応について
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
KP9313N Plated Cord Endhttps://appm.jp/en/products/11334_kp9313n
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #feminine #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #ABS resin |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Gold |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #16mm long x 8mm wide |



BACK TO TOP