1
/
of
3
Share
KP9320 Glossy Cord End
KP9320 Glossy Cord End
Nylon resin cord end. Available in three colors.
| サイズ | 11mm x 11mm, Cord width: up to 4.7mm |
|---|---|
| 素材 | Nylon |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- ナイロンについて
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
KP9320 Glossy Cord Endhttps://appm.jp/en/products/11334_kp9320
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #nylon |
|---|---|
| Search by colour | #White #Transparent (clear) |
| Search by hole size | #~5mm |
| Search by width | #11mm long x 11mm wide |



BACK TO TOP