1
/
of
4
Share
KP9405 Poppy Cord Parts with Tape Loop
KP9405 Poppy Cord Parts with Tape Loop
Polyurethane cord stopper. Available in two colors. There is a 7mm wide tape hole and the cord hole functions as a stopper.
| サイズ | Approx. 20mm long x 12mm wide Cord width: 3mm |
|---|---|
| 素材 | Polyurethane |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
選択してください
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- ポリウレタンについて
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
KP9405 Poppy Cord Parts with Tape Loophttps://appm.jp/en/products/11334_kp9405
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #Polyurethane |
|---|---|
| Search by colour | #Black #Transparent (clear) |
| Search by hole size | #~4mm |
| Search by width | #20mm long x 12mm wide |




BACK TO TOP