1
/
of
4
Share
MLS2 Stopper
MLS2 Stopper
This is a die-cast two-hole cord stopper. It is plated with a needle detector and is available in four colors.
| サイズ | Approximately 17mm in height x 17mm in width, hole diameter approximately 4.1mm. |
|---|---|
| 素材 | Die-cast, stainless steel |
| 納期 | Shortest: Within 7 days Longest: 2 months *Please use this as a guideline for delivery times. |
Order Type
Manufacturer ordered item
Minimum of 31個から
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- メッキについて
- 検針機対応について
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
MLS2 Stopperhttps://appm.jp/en/products/11334_mls2
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #feminine #casual |
|---|---|
| Item | #Coat #Bottoms |
| Search by material | #metal |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Gold #Antique Gold |
| Search by hole size | #~5mm |
| Search by width | #17mm long x 17mm wide |




BACK TO TOP