Share
GAG10082 Cord end
GAG10082 Cord end
These are metal cord ends. The cord is passed through a cylindrical part, grabbed by a catch, and then returned to the tube, resulting in a very neat finish and improving the completeness of your product.
| サイズ | 18mm long x 3mm wide, compatible cord width: 2.5mm |
|---|---|
| 素材 | Diecast, brass |
| 納期 | Minimum 3 days Maximum 1 month |
Standard stock items
注意事項
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual #feminine |
|---|---|
| Item | #jacket #Coat |
| Search by material | #zinc alloy #brass |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel #Antique Gold |
| Search by hole size | #Compatible width: 2.5mm |
| Search by width | #18mm long x 3mm wide |
