1
/
of
1
オリジナル
Share
GAG579 Stopper
GAG579 Stopper
This is a two-hole stopper made of nylon. The border pattern is a nice accent. Also, since it is made of nylon, it can be dyed.
| サイズ | 20mm long x 8mm wide, hole diameter: 3.5mm |
|---|---|
| 素材 | Nylon, phosphor bronze |
| 納期 | Minimum 3 days Maximum 1 month |
Standard stock items
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
GAG579 Stopperhttps://appm.jp/en/products/96201_gag579
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #jacket #Coat |
| Search by material | #nylon |
|---|---|
| Search by colour | #White #Black |
| Search by hole size | #Hole diameter: 3.5mm |
| Search by width | #20mm long x 8mm wide |

BACK TO TOP