1
/
of
1
オリジナル
Share
GAG62008 Stopper
GAG62008 Stopper
This stopper is made of brass and die-cast. Its simple cylindrical design means it can be worn with any outfit.
| サイズ | S [15mm long x 7mm wide, hole diameter: 4mm] |
|---|---|
| 素材 | Diecast, brass |
| 納期 | Minimum 3 days Maximum 2 months |
選択してください
Standard stock items
Shipping calculated at checkout.
注意事項
- 注意事項についての詳細一覧はこちらのリンクよりご確認お願いいたします。
→商品の注意事項について
Copied!!
GAG62008 Stopperhttps://appm.jp/en/products/96201_gag62008
We can suggest similar products. Please contact us by email or chat.
*Please use the Copy link button to copy the product information and contact us.
Couldn't load pickup availability
*Fabric and tape will be added together in the cart. If you would like to receive the items cut separately, please place separate orders or write "separate cut" in the comments section.
Product tag list
| Product tag list | #casual |
|---|---|
| Item | #jacket #Coat |
| Search by material | #zinc alloy #brass |
|---|---|
| Search by colour | #Silver (nickel) series #Black Nickel |
| Search by hole size | #Hole diameter: 4mm |
| Search by width | #15mm long x 7mm wide |

BACK TO TOP